


158 ₴
Показати оптові ціни
Садове сидіння виготовлено з этилвенилацетата (ЕВА) розміром 410х160 мм, завтовшки 15 мм
Клячник легкий, його можна розмістити в сумці і рюкзаку. Його можна застосовувати в поході або на природі. На ньому зручно сидіти на землі або каміння.
Сидушка Eva-Line забезпечить захист від застуди, оскільки має відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволить вам сидіти на холодній землі без ризиків протягнути спину, переохолодитись і захворіти. Також можна використовувати як підколінник при роботі в саду або городі.
Матеріал виготовлення сидушки - екологічно чистий ЕВА (етиленвінілацетат), не містить шкідливих речовин.
Подушка (підколінник) використовується як для сидіння так і для робіт, пов'язаних з низьким положенням тіла працюючого: збирання врожаю, прополювання, і т.д. Захищаючи від холоду та вогкості.
Основні переваги підколінка садового:
Підколінник забезпечує чистоту і комфорт при роботі в саду та городі. Відмінне рішення для відпочинку на природі, занять спортом чи роботи в гаражі.
Матеріал: етиленвінілацетат (ЕВА)
Розмір: 410*160*15 мм
Щільність: 100 кг/м3
Вага: 125 г
Стана виробник: Україна
Сфера застосування: роботи на огорожі, природу, рибальство, полювання і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 275 см |
| Висота | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 410 мм |
| Виробник | EVA - LINE |
| Вид | підколінник |
| Основні | |
| Тип килимка | клячник |