


180 ₴
Показать оптовые цены
Садове сидіння виготовлено з етилвенілацетату (ЕВА) розміром 350*330 мм, товщиною 15 мм.
Підколінник легкий, його можна розмістити в сумці та рюкзаку. Його можна застосовувати у поході чи природі. На ньому зручно сидіти на землі чи камінні.
Сидушка Eva-Line забезпечить захист від застуди, оскільки має відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволить вам сидіти на холодній землі без ризиків протягнути спину, переохолодитись і захворіти. Також можна використовувати як підколінник при роботі в саду або городі.
Матеріал виготовлення сидушки - екологічно чистий ЕВА (етиленвінілацетат), не містить шкідливих речовин.
Подушка (підколінник) використовується як для сидіння так і для робіт, пов'язаних з низьким положенням тіла працюючого: збирання врожаю, прополювання, і т.д. Захищаючи від холоду та вогкості.
Основні переваги підколінка садового:
Підколінник забезпечує чистоту і комфорт при роботі в саду та городі. Відмінне рішення для відпочинку на природі, занять спортом чи роботи в гаражі.
Матеріал: етиленвінілацетат (ЕВА)
Розмір:350*330*15 мм
Щільність: 100 кг/м3
Вага: 230 г
Стана виробник: Україна
Сфера застосування: роботи на огорожі, природі, риболовлі, полюванні і т.д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Высота | 15 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Производитель | EVA - LINE |
| Вид | подколенник |
| Основные | |
| Тип коврика | подколенник |